Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 4 év kihagyással kezdem...

4 év kihagyással kezdem nappalin az egyetemet, sokmindent elfelejtettem, szerintetek ez para?

Figyelt kérdés

a lényeg, hogy TTK-n év elején van matek, fizika, kémia szintfelmérő, és ez alapján ugye felzárkóztatóra kell menni. megpróbáltam megoldani őket, ami a neten van, és kb semmi nem sikerült, mert elfelejtettem, ráadásul lapozgattam a függvénytáblát, amit ott nem lehet majd.


tehát szinte garantált, hogy mind a három tárgyból kell járnom felzárkóztatóra, ami nekem nem baj, de nem lesz ez vérciki? nem fognak ezért onnan kinézni? sajnos hamarabb nem tudtam elkezdeni az egyetemet, pénzt kellett gyűjtenem, és a többi..


2013. júl. 17. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gáz. Szóval nyugi. Egyébként milyen szakra mész?
2013. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illetve melyik egyetemre?
2013. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ELTE, vagy SZTE földtudományi. nyilván örülnöm kell, hogy egyáltalán van ilyen lehetőség ingyen, hogy felzárkóztató nullkredites órák, csak nem szeretnék nagyon hátrányba kerülni a többiekkel szemben. viszont elszánt vagyok, nem lesz baj, ha 1 évig apácaéletet kell élnem, és gyakorolnom, a legfontosabb, hogy nem akarok egy bélyeget a homlokomra a kritériumdolgozatok botrányossága miatt.
2013. júl. 17. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Járj be majd szorgalmasan és használd ki a lehetőségeket.
2013. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokan fognak arra a felzárkóztató órára járni, efelől nyugodt lehetsz. Egy leszel a sok közül.
2013. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felzárkóztató órákra sokan járnak, bár azért a többségnek lényegesebben kevesebb kihagyása van.
2013. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!