Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a xántus...

Mi a véleményetek a xántus jános kéttannyelvű gimnáziumról? 3 év után iskolaváltás mennyire nehéz? Két évre érdemes változtatni?

Figyelt kérdés
Most leszek 12-es és még két évem van hátra, mert nulladik évfolyamra jártam (első évben csak angolt tanultam). Sajnos nagyon el szeretnék menni 3 év után a gimnáziumomból, mert összevesztem a legjobb barátaimmal és menthetetlen a dolog. Meg a volt barátom is osztálytársam, és túl sok indok van h elmenjek. A tanulmányi átlagommal nincs gond, 4-es, 5-ös tanuló vagyok. A választások a xántus gimnáziumra esett, mert ott van ismerős és jókat hallottam. Ha vki esetleg odajár vagy járt, az tudna írni véleményt? A másik kérdésem, h szerintetek 3 év után lehetséges beilleszkedni az osztálykötösségbe, vagy ez már nagyon nehéz? Két évet töltenék ott, ami ha úgy nézzük kevesebb, mint a fele, de azért sok idő, viszont lehet kevés arra, h befogadjanak:/ köszönöm előre is a válaszokat! Egy kétségbeesett lány...
2013. júl. 18. 01:50
 1/2 A kérdező kommentje:
* a választásom a xántus jános kéttannyelvű gimnáziumra esett
2013. júl. 18. 01:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem be lehet illeszkedni, csak eddig kéttanosba jártál, vagy nyelvi előkészítősbe? Itt több tantárgy angol nyelven van, ezért kérdezem.Egyébként jó suli, erős, mindenki 4-es felett van. Nem tudom, tudod-e , hogy fizetős, évi 120 ezer a tandíj.
2013. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!