Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az e-felvételi során meddig...

Az e-felvételi során meddig számíthatják ki a pontjaimat?

Figyelt kérdés
Pár ismerősömnek először nem adták még hozzá a nyelvvizsgát, de utána igen. Viszont én már egy napja várom, és semmi, pedig járna nekem. Tudom, hogy 19-ig lehet fellebbezni, de csak szeretném tudni, hogy lehetséges - e, hogy csak véletlenül csúsznak ennyit. Előre is köszönöm :)

2013. júl. 18. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem holnapig várj, és küldd be a felülvizsgálási kérelmet.:) de ne aggódj, még 6 nap van hátra.
2013. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak már nagyon ideges vagyok, gondolom mindenki :)de azért megpróbálok holnapig várni. köszönöm szépen a választ :)
2013. júl. 18. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
nyugi! nagy még ott a sürgés-forgás, biztos, hogy éjjel-nappal dolgoznak!
2013. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:)

csak félek, hogy ha hnap írok a fellebbezéssel, és netán vmire rosszul hivatkozok, akkor meg nem jár majd a nyelvvizsgám. pedig igenis kéne :)

2013. júl. 18. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:

"Pontszám-felülvizsgálati kérelmet 2013. július 19. éjfélig lehet leadni."

Ezt a felvin írja, szóval szerintem még ma írj nekik, biztos-ami biztos.

2013. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb érdemes megírni meg elküldeni.

Nem az utolsó napra hagyni

2013. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem birtam kivárni már a holnapot, elküldtem. köszönöm a tippeket :)
2013. júl. 18. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!