Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért tűnt el a hátrányos...

Miért tűnt el a hátrányos helyzetre kapott 40 többletpontom?

Figyelt kérdés

Tegnap, amikor felkerültek a hivatalos összpontszámok, a magam által számolt pontokkal megegyezett. Ma mikor felnéztem, már minden jelentkezési helyemtől eltűnt a 40 többletpont, ami hátrányos helyzet miatt járna.

Szóval jóváírták és mára eltűnt, pedig nem módosítottam semmit, a dokumentumoknál, akkor is és most is feldolgozva áll/t. Mindent már a jelentkezés elején feltöltöttem és feldolgozásra került.

A pontos táblázatból még a helye is eltűnt, szóval ott még jelenteni sem tudom.

Szóval akkor most miért is történt ez és hogyan tovább? :/



#felvételi pont #hátrányos helyzet #felvételi eljárás #40 többletpont #hibás pontszám #hibás felvételi összpontszám
2013. júl. 16. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért vagy hátrányos helyzetű, ha nem túl indiszkrét a kérdés?
2013. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Árvaság miatt járna.
2013. júl. 16. 20:58
 3/13 anonim ***** válasza:

szia! az én hátrányos helyzetemre kapott pontjaimat sem mutatja (bár én tegnap nem néztem, lehet, hogy akkor nekem is hozzászámolta?). én ma kérelmet küldtem a többletpontoknál, hogy ezt is számítsák bele.

(nekem rendszeres gyermekvédelmi támogatás miatt van)

2013. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen én is kaptam egészem mostanáig, meg a szakközepes éveimben is kaptam (felvételi szempontjából úgy tudom az a lényeges).

Hát hogy neked is...sajnos fogalmam sincs.

Tegnap fél 3 fele már fent volt, még este is, most meg nézem és koppanok. :/

2013. júl. 16. 21:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Én adtam be felülvizsgálati kérelmet, mivel nem találtam többletponthoz valót ezért az érettségi pontomhoz írtam.
2013. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp kérdezd meg a Felvi-t.

Hogy ez miért van

Vagy pontfelülvizsgálati kérelem

2013. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nyújtottam be kérelmet, de nem értem, ez mégis hogy...

Ha valakivel történt hasonló, akkor szóljon.

2013. júl. 17. 06:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de megkérdezhetem, hogy félárva vagy teljes árva vagy? Ez annyiból érdekel, mert én félárva vagyok és nem kaphatok semmilyen pontot a hátrányos helyzetemre és ha most kiderül, hogy mégis...
2013. júl. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

szia! én is hasonló helyzetbe kerültem, bár nekem a gyermekvédelmi miatt jár a pluszpont. Tegnap reggel még megadták, aztán estére eltűnt. Ma reggel viszont újra be volt számítva.:) Szóval remélem, hogy csak valami rendszerhiba volt. Azért felhívom a felvit.:)


Utolsó, én is félárva vagyok, de ezért nem jár sajnos pluszpont.

2013. júl. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
egyik korábbi válaszoló vagyok, mára nekem is ott van a pluszpont ezáltal:)
2013. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!