Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Történelem mesterképzéssel...

Haemorgen kérdése:

Történelem mesterképzéssel milyen nehéz munkát találni és hol lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy szokom olvasni itt-ott, hogy ezekkel a történelemmel kapcsolatos képzésekkel nehézkes elhelyezkedni a szakmában. Esetleg egy könyvtárban vagy tanárként tudnám elképzelni, hogy találj munkát.
2013. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a környezetemben úgy látom, hogy szakirányban lehetetlen. Van kollégiumi nevelőtanár barátunk töri 5 év képzéssel, van olyan aki Jabil-ban dolgozik tehát semmi köze a törihez, nem tudom mit csinál egy telefonokat gyártó amerikai cégnél, van munkanélküli. Szóval bármilyen állásra pályázhatsz amihez diplomát kérnek, de mindegy milyet, pl. asszisztensi munkákhoz rengeteg cégnél feltétel a diploma, alapvetően mindegy milyen, de ha nincs akkor már megy is a pályázat a levesbe. Ha szakirányú munkára gondolsz az szinte lehetetlen jelenleg.
2013. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!