Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudnék elhelyezkedni...

Hol tudnék elhelyezkedni pedagógia szakos diplomával+mesterképzéssel?

Figyelt kérdés

Felvételikor úgy voltam vele, hogy lesz ami lesz, biztos el fogok tudi helyezkedni, de most meg már úgy érzem, hogy nem.

elmúltam 22 okj tanfolyamok amik érdekelnének rettentő drágák...


2009. jan. 24. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szűkek a lehetőségeid. nem volt jó ötlet ez a ped. szak így önmagában (bár tudom, h BA-ban már nincsenek szakpárok)

esetleg ifjúságsegítőként tudsz működni, szoc.munkásokkal, szociális intézményekben mentorkodni ex-drogosok mellett...

annyival tudod bővíteni a lehetőségeidet, hogy elvégzel még plusz tanfolyamokat, pl mentálhigiénét...

2009. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg menj el doktorira, és próbálj meg bentmaradni az egyetemen.
2009. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mármint pedagógia szakos tanársegédként?
2009. jan. 24. 19:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaja, PhD-ni se rossz ötlet..
2009. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, tanársegédként kezdenéd. Aztán idővel szépen feljebbmászol a szamárlétrán. Esetleg valami minor szakot nem tudnál legalább végezni mellette?
2009. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy már választottam szakirányt.
2009. jan. 24. 19:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól még maradhatsz PhD-zni a tanszékeden, hogy már van szakirányod.

de ahhoz, hogy PhD-zhass, nagyon jó tanulmányi átlagodnak kell lennie.

2009. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát elszomorít, hogy szinte csak a phD jön szóba. Átlagom olyan 4,3 körüli, de én leginkább dolgozni szeretnék valami envelési tanácsadónál, vagy hasonlónál, ahol kisebb gyerekekkel folalkozhatok
2009. jan. 24. 19:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedagógia szakkal önmagában nem fogsz tudni elhelyezkedni. Vagy egyetemen , vagy minőségbiztosításban, oktatásügyi minisztériumban tudnál. Esetleg még szóba jöhet gyermekvédelem, kollégiumi nevelőtanárság, vagy nevelőintézetek, de oda meg hamarabb felveszik a gyógypedagógust , szociális munkást. Ha nevelési tanácsadóba akarsz menni végezz el mellé még valamit mindenképpen , mert ez így önmagában kevés lesz. Gondolj csak bele ,hogy mit csinálnak a nevelési tanácsadóban , aztán gondold végig ,hogy te tanulsz-e azokról, a válasz nem úgyh egyértelműen nem vesznek majd fel oda.
2009. jan. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!