Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatábor, vélemények?

Gólyatábor, vélemények?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy végül bejutottam egyetemre, pedig már letettem róla és közben elkezdtem dolgozni. A gólyatáboros héten összesen két napot nem megyek dolgozni és így nem tudok lemenni.Mostmár elég késő szólni, hogy kéne nekem még egy hét szabi : /

Szerintetek nagy baj, ha kihagyja az ember? Van köztetek olyan, aki nem ment el és megbánta? Vagy a tábor nélkül is ugyanúgy kialakultak barátságok?

Köszönöm a válaszokat előre is : )



2013. júl. 25. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
En nem voltam, mert nem iszom, nem bulizom, igy ugy gondoltam nem illenek a kepbe. Nem bantam meg, igyis remek barataim vannak, kb. mindenkivel joban vagyok, segitunk egymasnak. Azert azt hozzatennem, hogy mi kis letszamu szak vagyunk, igy nem nehez osszekovacsolodni.
2013. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :D
2013. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A semmelweis gólyatáborról van szó főként, de mindenki véleménye érdekel : )
2013. júl. 25. 12:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már másodéves leszek. Tavaly eszembe sem jutott elmenni a gólyatáborba. Nem szeretem a bulikat, nem fogyasztok alkoholt, és mivel már a főiskola által küldött levélben azt reklámozták, hogy IHB bulira kell készülni, így egyértelmű volt, hogy kihagyom. Amúgy az évfolyam negyede ment el kb., főleg felsősök voltak. Ahogy látom így is alakultak ki barátságok, bár én a kb. 300 fős évfolyamból maximum 10 ember nevét tudom, ezt is valamilyen véletlen folytán, mert mondjuk összeraktak minket gyakorlatra. 2 barátnőm is ide jött, csak más szakokra, viszont vannak közös óráink, a szünetekben együtt vagyunk, nem igazán ismerkedek a többiekkel, mert nem vonzanak, de látom, hogy sokan összebarátkoztak. De igazából inkább a kolisok. Akik csak úgy bejárnak, azok suli után hazamennek, vagy a saját barátaikhoz, nem foglalkoznak azokkal, akik a főiskolán, koliban maradnak, ahogy én sem. Ha te nyitott vagy új barátságokra, akkor nem lesz nehéz dolgod. Én nem vagyok, így el is kerülöm.
2013. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem minden ismerősöm azt mondta, hogy ki ne hagyjam a gólyatábort :)

megyek, nem vagyok nagy piás, de annyiból mindenképpen jó, hogy megismerem az embereket. mindenképpen megyek :) (semmelweis)

2013. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lehet lenézek majd két napra, többre semmiképp nem tudok menni.

Nekem is mondtak jót és rosszat is : D.

Igazából egy barátnőm is ide jön, csak azért nem szeretném, ha mindenki teljesen idegen lenne az elején :D

2013. júl. 26. 00:08
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Hát arra készülj , hogy nagyon bevállalósnak kell lenni. :D

Ha nem mersz levetkőzni, meg másról lenyalogatni dolgokat, esetleg egymás szájából is, na meg ha nem bírod a töménytelen piálást akkor nem neked való.

Szóval azért gondold át! :)

2013. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek el kéne mennie. Én kétszer voltam elsős, egyik alkalommal voltam, másik alkalommal nem:

- Amikor voltam: voltak értelmes emberek, sokat lehetett röhögni/hülyéskedni, ment a piálás rendesen, és egyéb 18+ dolgok is. Az igaz, amit az utolsó írt, vannak durva feladatok, de végülis mindenki poénnak veszi, nem fognak utána cikizni meg ilyesmi. Ott esetleg kiröhögnek, de nem rosszindulatból, hanem mert egyszerűen vicces :D később te is nevetni fogsz magadon. De ha vmit mégse vállalsz be, akkor se néz ki senki.

- Amikor nem voltam: pótfelvételin jelentkeztem egy másik iskola másik szakjára, szóval nem tudtam elmenni gólyatáborba. Pedig szívesen elmentem volna. Rögtön első nap bántam, h nem voltam. Csomóan ismerték már egymást, voltak közös emlékeik a gólyatáborból, én meg nem értettem, min röhögnek. Persze ott is hamar találtam magamnak barátokat, és nagyon jó, összetartó csoportunk volt, mindenki jóban volt mindenkivel... de azért jobb lett volna elmenni a gólyatáborba. :/

Szóval ha még megoldható a dolog, szerintem ne hagyd ki :)

2013. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem totál fölösleges, nem halsz bele ha kihagyod. Előbb utóbb úgyis kellenek/szükségszerűen lesznek új emlékek, nem fogjátok 6 féléven keresztül ugyanazt a sztorit előszedni.

Én nem mentem, ugyanúgy lettek ismerőseim, mondjuk nyilván úgy a legegyszerűbb ha bejársz órákra és olyanokkal beszélgetsz, akik szintén. Így garantáltan olyanokat ismersz meg, akikkel kölcsönösen segítitek egymást, gólyatáborba elmegy a sok party arc, megbarátkozol velük, aztán meg csak lesel, hogy 3 hónapban egyszer látod, akkor is csak jegyzetedet kunyerálja. :) Mármint nem azt mondom, hogy mindenki, aki gólyatáborba megy ilyen, csak nekem több ilyen "ismerősöm" volt. Értelem szerűen elsősorban gólyatáborban járt barátaimat ostromolták, illetve idővel engem is, meg mindenkit, ha közeledett a zh. ;)

2013. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!