Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2014 szeptemberi alapképzésekr...

2014 szeptemberi alapképzésekre kell emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam valahol, és nem egészen értem. Jövőre érettségizem, és azért ez elég nagy kitolás lenne velünk szemben, ha 1 évet adnának az emelt szintű érettségire való felkészüléshez. Én inkább úgy vagyok vele, hogy írok egy jó középszintű érettségit, mintsem egy (jóval) gyengébb emeltet. Szóval akkor ez most ránk is érvényes lesz? NKE-RTK lenne amúgy a kiszemelt hely.

2013. júl. 25. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, de egyébként egy év alatt bőven fel lehet készülni emeltre. Nekem is januárban derült ki, hogy emelteznem kell magyarból (bár alapból emelteztem volna). Ez nem kitolás?
2013. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!