Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem Programterve...

Debreceni Egyetem Programtervező Informatika szakra vettek fel. A hallgatói életről és a nehézségekről mit tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Programtervező informatikusnak készülök, és arra lennék kíváncsi, hogy mire feküdjek rá a nyár folyamán, a programozás nem igazán megy, csak pascal, és abból is az alap. A matekkel viszont szerintem nincs problémám, de kíváncsi lennék, hogy azon belül miből készüljek jobban. Milyen tantárgyakat célszerű felvennem?
2013. júl. 25. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

"Programtervező informatikusnak készülök"..."a programozás nem igazán megy"


Már bocs, de te nem igazán érzed az ellentmondást?

2013. júl. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást, de ahonnan én jövök, azért mennek egyetemre/főiskolára az emberek, mert meg akarják tanulni, azt a mesterséget/szakot. Nem pedig azért, mert tökéletesek benne.
2013. júl. 26. 08:07
 3/6 anonim ***** válasza:

ma 08:07


Azt írtad, hogy a programozás nem igazán megy. Így arra is lehet gondolni, hogy nem nagyon érted, ami azért eléggé hátrány lesz. Viszont az egyetem nem tanít meg programozni, csak egy alapot ad hozzá és segíti, hogy önmagadtól tanulj meg.

2013. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyugi első! :d az ilyenek úgyis ki hullanak elég hamar :d
2013. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Üdv mindenkinek,engem is ez a kérdés foglalkoztat,tehát újat nem indítok,kérlek meséljetek a DE-IK Proginfórol,aki proginfós ott én is szívesen várom a véleményét a suliról,oktatásról,közegről,órák színvonaláról,nehézségéről. :)
2013. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
DE-Pti-n semmit sem fogsz tanulni a programozásról. Sokszor nem is tudsz készülni a zh-kra, mert nincs miből, egyszerűen nem fedik a zh kérdések az órán leadott anyagot. Sok időt és pénzt veszíthetsz itt, szóval a helyedben másik egyetemen kezdenék neki.
2015. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!