Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felsőoktatásban önköltségesről...

Felsőoktatásban önköltségesről mikor vehetnek át államilag finanszírozottra? Fél év, egy év?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal csak év végén van átsorolás.
2013. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első év végén tudod kérvényezni, addig nincs rá mód!

De csak akkor vesznek át államira ha a szakodon van állami támogatott státuszú hallgató aki veled egy évfolyamon kezdett, és kibukott a szakról, vagy egyéb okból megüresedik állami hely, akkor akik átjelentkeznek azokból a tanulmányi rangsor élén állókat átveszik a megüresedett helyekre. Ebben az vacak, hogy hiába vagy full 5-ös, ha senki nem üresedik meg hely, akkor elutasítanak, mert nincs szabad állami státuszuk.

2013. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2013. júl. 26. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
elvileg év végén. de mostmár semmibe se vagyok biztos, mert mindent minden évbe megváltoztatnak. kérdezd a TO-n.
2013. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: év végét természetesen úgy értettem, hogy tanév végén. szóval a második félév után.
2013. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!