Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A frissen felvett egyetemisták...

A frissen felvett egyetemistáknak miért olyan nehéz megérteni, hogy majd érkezik a levél minden információval, addig nem tudnak semmit intézni, nem kell pánikolni mindenre lesz elég idejük?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy ez is az alacsony ponthatár átka? :D

(na jó, ez gonosz volt:)

2013. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert annyira rá vannak gerjedve az egyetemre, hogy mindent most azonnal akarnak.

És ehhez jönnek az olyan birka hozzászólások, azoktól akik fényképen láttak egyetemet, mint pl. az "Amíg nem érkezik meg a Neptun kódod, vetesd fel magad kollégiumi várólistára" ... WTF?!


Másik kedvencem az "Elértem a ponthatárt és akkor még válogatnak közülünk, hogy kit vesznek fel?".


Nembaj, eljön az első ZH időszak és leesik majd az aktivitás :D :D

2013. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó, rendben, Én is izgultam,de azt az egy hetet simán kibírtam, míg megérkezett a csomag. Csak már kicsit idegesítő hogy minden második kérdés arról szól, hogy jelentkezhetnek koliba, hogy regisztrálhatnak neptunra... mikor mindig leírják, felvin is fent van hogy majd a csomag megérkezése után lehet intézkedni. Jó azt meg értem hogy nem ismerik a felsőoktatási rendszert, de hogy a GYK-s keresőt se?
2013. júl. 26. 19:48
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Ezt én se értem, én szépen türelmesen várom és elfoglalom magam addig. Amúgy meg az egyetemek honlapján majdnem minden infó fent van amire szükségük lenne.

Egy leendő egyetemista.

2013. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én is most szeptemberben kezdek. megmondom őszintén, eleinte én is gondolkodtam azon h kellene-e valamit intézni, de aztán megnyugtattam magam azzal h sokan vagyunk még így, tapasztalatlanok, majd valahogy felvilágosítanak minket. DE az egyik csoporttársam ma délután regisztrálni akart etr-re. kicsit ideges lettem, azt hittem valamiről lemaradtam :D

várni kell, megoldódik minden.. :D

2013. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
mert ma már minden iq harcos felvesznek egyetemre. majd az első vizsgaidőszak után megszabadulunk tőlük. :-)
2013. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Ajh, júliusban mindig ez megy itt. Január-február a kihovafelvételizik-időszak, utána jön az érettségi a "meg tudok tanulni 653 tételt holnap reggelig?"-dömpinggel, most ez, aztán lesz még egy hullám a gólyatáboros kérdésekkel... :) Mindig azzal vigasztalom magam, hogy ilyen önállótlan, önfejű és türelmetlen gyerekek egy félévnél tovább nem fogják húzni.
2013. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokan elmennek nyaralni és "félnek", hogy

tán valamiről lemaradnak/ valamivel elkésnek

2013. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Jaj de lekezelőek vagyunk másokkal :) szerencse hogy ti mindenben tökéletesek vagytok ! En is elsős leszek , es igen sok mindenben tapasztalatlan vagyok ,illetve sok kérdésem lenne de nem teszem fel pont az ilyen barmok miatt :)...
2013. júl. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Talán pont azért vagyunk "lekezelőek" Mert ti értetlenek. Mindenhova ki van írva hogy majd jön a csomag abban minden információ benne van, utána lehet intézkedni.

Én is voltam elsős, nem is régen, mégse kezdtem pánikolni ponthúzás után fél órával hogy jajj lekéstem a kolijelentkezést meg ilyenek, hanem szépen átolvastam a felvi.hu-t,ott minden ezzel kapcsolatos információ fent van.

2013. júl. 27. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!