Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen lehetőségeim vannak...

Milyen lehetőségeim vannak érettségi után?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ISKOLAI RENDSZERŰ érettségi utáni szakképzésre szeretnék menni. Tehát nem olyanra gondolok, ami esti tagozat, vagy csak hétvégi. Segítsetek légyszI!

2013. júl. 27. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

(csak megjegyzem az esti képzés is iskolarendszerű,tanfolyam nem iskolarendszerű)

Sok lehetőséged van szakmát tanulni nappalin.

Hol laksz?,

Mennyire költöznél messze egy szakmatanulás miatt?

Mi az a terület ami érdekel?

ezeket nem árt tudni..

2013. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

A "környékeden" nézz körül

(iskolákban) Sok helyen indul valami

Nézd meg az iskolák honlapját

2013. júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Budapestre feljárnék vagy Kecskemét még jobb lenne...

Jövőre érettségizek.

2013. júl. 27. 00:41
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Most milyen fajta iskolába jársz?

Gimnázium? Szakközép? Szóval fogsz érettségizni

Először Kecskeméten nézz körül, mik vannak

2013. júl. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem először Kecskeméten nézz körül, biztosan van egy csomó lehetőség, hiszen az összes szakközépiskolákban van szakképzés. Ha nem találsz olyat, ami neked tetszik, akkor keresgélj BP-en. Csak te tudhatod, hogy mi érdekel, milyen irányba szeretnél továbbtanulni.
2013. júl. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy én nem szeretek szakközépben továbbtanulni, hanem főiskolán vagy egyetemen. De diplomázni nem akarok. :D

Szóval csak sima szakképzés, de egyetemi.

2013. júl. 27. 13:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mit szeretnél, esetleg a felsőoktatási szakképzésre gondolsz? Ha rendes egyetemi képzésben tanulsz, akkor diplomát kapsz, ha fsz-en, akkor egy sima OKJ-s bizonyítványt csak hasonló óráig vannak, mint a Bsc-seknek. Én fsz-re jártam, de hidd el semmivel nem vagyok előrébb, mintha egy hasonló OKJ-t csináltam volna középiskolában. Sokat szívtam vele, sok a követelmény, ahhoz képest, hogy csak egy sima OKJ-t ad. Én semmiképp nem ajánlom, akkor már vagy diplomás Bsc vagy szakközépiskolai OKJ, ez az fsz a kettő között valami: követelményrendszere az egyetemié, végbizonyítvány pedig egy sima OKJ.
2013. júl. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Érettségi után természetesen azzal jársz a legjobban ha felsőoktatásban tanulsz tovább.

Csak te érettségi után szakképzést írtál, az igazából az okj-s sulikat szokták így hívni. Milyen tárgyak ez erősségeid?

Mégis mi érdekel? Attól hogy szakközépbe jársz még bármi lehetséges.

2013. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
főleg humán terület érdekelne, vagy esetleg kereskedéssel kapcsolatod képzés, amire aztán tudnék építeni...
2013. júl. 28. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!