Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Laptop alapvető dolog az...

Laptop alapvető dolog az egyetemen?

Figyelt kérdés
Bme vik
2013. júl. 28. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is 100%-ig alapvető mint egy golyóstoll, de azért kell... Sok feladatot gépen kell leadni, és az ügyintézés is szinte csak interneten zajlik.
2013. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A laptop maga nem, de valamilyen számítástechnikai eszköz igen. Magán az egyetemen nem, de egyetemi tanulmányokhoz igen szóval nem kell behordani magaddal minden előadásra a laptopot, de ha pl kolis vagy jobb, ha laptopod van nem géped, mert azt magaddal viheted haza is.
2013. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Számítógépem lesz nettel, ezeket meg fogom csinálni úgy is. Olcsóbban is kijövök egy jobb géppel.
2013. júl. 28. 19:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát alap ja.
2013. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Valóban szükséges. Én nekem mindig is asztali PC-m volt meg van is, de amikor egyetemista lettem akkor ugye volt hogy egész nap a fővárosban voltam és csak este tudtam hazajönni, és rengeteg beadandó volt, meg gyakorlatilag mindent azon kell intézni mármint neten keresztül.

És mivel nekem bő másfél órás utam volt hazáig kellett a laptop mert legalább útközbe letudom a dolgaim nagy részét és akkor nem kell otthon még többet szenvednem és valamennyi időm jutott a pihenésre is. Amikor kezdtem rá 3 hónap után vettem egy olcsóbb használt laptopot szereztem hozzá új akkut is hogy jobban bírja és ennyi.

Kell a laptop sajnos itthon asztali PC-t használok nagyrészt de kell a laptop, vettem hozzá mobilnet sticket is 1 gigás net hozzá tökéletes útközbe, a többi helyen ahol van wifi akkor azon használom. Meg volt hogy előadásokra is bevittem mert legalább egyszer begépeltem az anyagot és normálisan kitudtam olvasni nem füzetből kellett kibogarásszam.

Szóval hasznos a laptop igen, egy kis teljesítményű bőven elég, játékra úgysem lesz időd az is biztos.

2013. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kolis leszel, vagy messzirol bejaros, akkor jo lenne. En mernoki szakon (tehat van mit csinalnunk gepen) boven elvagyok harmadik eve egy sima asztali geppel otthon.
2013. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, úgy érted közel laktál az egyetemhez, és így nem volt szükséged rá?
2013. júl. 28. 20:55
 8/9 anonim ***** válasza:
kozel az tulzas, 1 oras ut, de igen igy ertettem :)
2013. júl. 29. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem mérnök tanoncként inkább a koli és otthon közötti ingázás zavart mindig, amíg nem volt laptopom. Volt, hogy eldöntöttem, hogy hétvégén évközizek, erre egy fájlt a sok közül nem hoztam haza a pendrive-omon. Baromira idegesítő, arról nem is beszélve, hogy ilyen esetben otthonra is kell egy stabil gép.

Persze ez a kérdés alapvetően elhanyagolható, ha nem jársz haza majd olyan sűrűn és ha mész sem fogsz abban a pár napban otthon tanulni.

2013. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!