Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Békés szakítás után, számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békés szakítás után, számomra alapvető dolog, hogy néha találkozom az exemmel, iszunk, beszélgetünk és ez szent! Szerintetek?

Figyelt kérdés

szóval dühít az, ha az exem, akivel békésen szakítottunk, mert az irányában kihűltek az érzelmek, most kijelenti h többé nem akar látni és nem akarja h bármi köze legyen hozzám (mindezt úgy, hogy sosem bántottam meg, csak szerinte nem illettünk össze és ezért már nem szeret)

4 hónapja szakítottunk, 2 hete jelentette ezt ki...csakúgy(!)

azóta nem is beszéltünk, bár a szakítás óta alapból keveset beszéltünk a kijelentése előtt

20F


ti mit gondoltok? kinek van igaza?


2013. febr. 18. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hadd döntse már el, hogy vágyik-e a társaságodra vagy sem...
2013. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Embertől függ ez, gondolom már lezárta a dolgot egy ideje és nem akar ezzel foglalkozni.
2013. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
lehet azért mondta, mert így visszaszeretne beléd és ezt gondolom nem akarja.
2013. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi ebben a furcsa, kedves kérdező? Ha nem akar már látni, hát nem akar látni. Te meg még szeretnél találkozni vele, ő meg nem. Erőszakkal nem lehet vele találkozni, így hát az iszogatásnak is vége. Nincs ezzel mit kezdeni.
2013. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hawkbill ***** válasza:
új kapcsolata van esetleg? mert akkor sanszos, hogy a párja nyomására szakítja meg a kapcsolatot.
2013. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlóan jó viszonyban szerettünk volna maradni a szakítás után az exemmel, de nem sikerült, mert ő nem tudta elfogadni, hogy már nem vagyunk egy pár és hogy nem jövünk össze újra. Folyamatosan próbálkozott, próbált apró jeleket küldeni felém, ami nagyon idegesített, hiszen maximum csak barátságot akartam tőle. Végül normális hangnemben megbeszéltem vele, hogy ennyi volt...Ebből azt akarom kihozni, hogy számomra az derült ki abból, hogy "irányában kihűltek az érzelmek" hogy részedről nem hűltek ki. És talán anélkül, hogy észrevennéd, folyamatosan jeleket küldesz felé, ami idegesíti őt...
2013. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tényleg csak barátságot akartam tőle, hisz sosem lehet elég ismerősünk, ráadásul egy jóízű beszélgetésre mindig érdemes összejönni...szerintem
2013. febr. 18. 21:06
 8/11 A kérdező kommentje:
van informátorom és onnan tudom, h azóta sincs senkije
2013. febr. 18. 21:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő meg nem akar már barátságot sem. Értsd már meg! Nevetségessé akarod magadat tenni, vagy idegesítővé?
2013. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Informátor. :DDD


Gondolom az az egyszerű magyarázat, hogy nem érdekled már, lezárta a kapcsolatot.

2013. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!