Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira (SOTE) milyen tanköny...

Orvosira (SOTE) milyen tankönyvek kellenek első évben?

Figyelt kérdés
Használtat esetleg honnan tudok szerezni? Kaphatok esetleg valamilyen támogatást ha keveset keresnek a szüleim?

2013. júl. 30. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

sotepedia.hu


Oldalt van egy olyan opció, hogy jegyzetbörze vagy valami hasonló, ott böngészhetsz használt könyveket :) Lesz majd év elején, szeptemberben is "igazi" jegyzetbörze a NET-ben, ott is vehetsz olcsón használt jegyzeteket.


Egyébként majd időben meg fogjátok tudni gólyatáborban, de addig is érdemes a fenti honlapot böngészni, a tárgyaknál is van egy csomó segítség, hogy miket érdemes beszerezni, ilyesmi. Viszont érdemes már most spórolni rá, vagy pedig a könyvtárban lecsapni egy-egy példányra, mert én nem tudtam 100 ezer forint alatt megúszni az első félévet... (bár ezt novemberig költöttem el)

2013. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ajánlottak vannak.

Valamilyen anatómiai atlaszra (Sobotta I-II.)

mindenképpen szükség lesz

2013. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!