Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosisok, gyógyszerészek!...

Orvosisok, gyógyszerészek! Egészségügyi alkalmassági vizsgáról kérdésem van?

Figyelt kérdés
Megkaptam a levelet, hogy kellenek a funkciókról leletek. Én viszont tudom, hogy a májfunkcióm nem megfelelő, mivel zsíros a májam. Erre kaptam fél éve ilyen gyógynövényt, és diétásan étkezem. Ez kifogásolható ok lenne? Vagy ezek a vizsgálatok csak pl. a Hepatitis kimutatására vannak?
2013. aug. 1. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem lesz kizáró ok, ne aggódj:)
2013. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi!!!
2013. aug. 1. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden orvosisnak és gyógyszerésztan hallgatónak kell ilyen egészségügyi alkalmassági vizsga????
2013. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen. Ráadásul friss. Az SE-n azt írják 1 hónapnál nem régebbi vérkép, mellkas röntgen.
2013. aug. 1. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Küldenél linket? És ez minden egyetemre kell ? pl.: Debrecen

Nem találok erről infót sehol.

2013. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 reptoid ***** válasza:
Debrecenbe is kell, igen. De nyugi, majd kapsz róla papírt, amit ki kell töltetned a háziorvossal.
2013. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!