Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógypedagógia szakon logopédi...

Gyógypedagógia szakon logopédia szakiránynál tényleg alapkövetelmény az alkalmassági vizsgán, hogy meg tudjam nyalni az orromat?

Figyelt kérdés
Már többen is mondták ezt nekem, akik elvileg valami rejtélyes forrásból tudják, hogy ha az alkalmassági vizsgán nem tudjuk megnyalni az orrunk hegyét, már búcsúzhatunk is... Nyugtassatok meg, hogy ez nem így van, mert én sajnos nem vagyok képes erre az attrakcióra! :/ (Amúgy az SZTE-re jelentkeztem)

2013. máj. 30. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez hülyeség. Az alkalmassági mindössze annyiból áll hogy van-e három anyajegy a bal farpofádon.
2013. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
:)) Persze!!! Urológus meg az lehet, aki a saját prosztatáját nyalja meg!
2013. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Vicces vagy. ;)

Biztos humorosnak tűnik, de ha belegondolsz, elképzelhető, hogy a logopédusnak szüksége van a beszédoktatásnál és a tanításnál a hosszabb, fejlettebb mozgású nyelvre... Biztos hasznos, ha a pösze gyermekeknek meg tudja mutatni, hogy mit hogyan csináljanak a nyelvükkel, amikor fejlesztő gyakorlatokat csinálnak. Csak nem tudom elhinni, hogy ez ennyire fontos alapkövetelmény lenne... :/

2013. máj. 30. 14:01
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké, tudom, hogy nevetségesen hangzik, de VAN olyan logopédus ismerősöm, aki mondjuk már ezer éve végzett, de amikor neki volt felvételije egy másik egyetemre, tőle kértek ilyen feladatokat, mert később neki is ilyeneket kellett gyakoroltatni a gyerekekkel...

Aki nincs otthon a témában és csak az elképesztő poénjaival szeretne megörvendeztetni, az legyen szíves és kíméljen! Köszönöm!

2013. máj. 30. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:

"Aki nincs otthon a témában és csak az elképesztő poénjaival szeretne megörvendeztetni, az legyen szíves és kíméljen!"

Először is Te nem vagy otthon a témában, másodszor pedig akkora baromságokat beszélsz, én a helyedben inkább más szakirányt választanék!

2013. máj. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!