Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leendő főiskolások! Ti kaptato...

Leendő főiskolások! Ti kaptatok már levelet, hogy mikor kell a koliba beköltözni, meg hogy egyáltalán felvettek?

Figyelt kérdés
Jó, hogy a neten meg lehet nézni, és aszerint felvettek, de még semmit nem kaptam, és kezdek aggódni. Veletek mi a helyzet? Ki kapott már levelet?

2013. aug. 3. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokan kaptak sokan nekem. Nekem anno sokáig nem jött meg a levél és telefonáltam,h mi van, de aztán megkaptam. Am azt nem fogják neked írni,h mikor KELL a koliba beköltözni, mivel nem kötelező. Csak az lesz benne,h hogyan jelentkezhetsz koliba.
2013. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*sokan nem
2013. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kollégiumba még külön kell jelentkezned, az ottani hely nem jár automatikusan a főiskolai hely mellé.
2013. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

azt hitted h mindenki bekerül a koliba?

iparkodj összeszedni a papírokat amik kellenek

van egy határidő

2013. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kaptam még semmit. Majd jövőhéten.
2013. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már megkaptam. Ha gondolod, írj priviben, és leírom nekünk milyen papírokat kell beszereznünk.
2013. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!