Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Xantus János Gimnázium nehéz?...

Xantus János Gimnázium nehéz? Mi a véleményetek róla? Jó iskola? Érdemes oda menni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Budapesten?

elég sznob suli..

2013. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen Igen! Budapesti:))
2013. aug. 12. 22:15
 3/14 anonim ***** válasza:
ne menj oda, jobban jársz
2013. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
en most leszek vegzos es nincs problemam vele. sznob sem vagyok, van nagyon jo tarsasag is, tanarokkal sincs problemam. a fiatalabb evfolyamokat nem ismerem, a volt 9-10es elegge mas vilag.
2013. aug. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lenéző, pökhendi emberekkel van tele az az iskola, de ettől még lehet jó az oktatás. Ha gazdag és csinos vagy akkor könnyen lehetsz népszerű.
2013. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Hát, nem tudom ti mit gondoltok. Gólya voltam tavaly, nekem a többi évfolyam diákjával sincs semmi gondom, nem nézett le senki mikor segítséget kértünk, akármilyen szép ruhában volt. Persze beképzelt lányok és fiúk minden iskolában vannak. Én megtanultam angolul, szinte alig nyitottam ki a könyvet és a vizsgám is 5-ös lett (a legtöbb embernek sikerül 3-4esre megírnia, nem para, és csak nagydoga jegyet ér). Én örülök, hogy ide jöttem. :D
2013. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én idén vagyok gólya ebben a suliban és bár még nem voltam tanítási időben a suliban, de eddig semmi bajom az emberekkel. A gólyatáborban is a DÖKösök nagyon aranyosak voltak, nem voltak beképzeltek. Pár ember az, a mi évfolyamunkból, de pár emberen kívül mindenki tök jó fej. A táborban nagyon sok mindenkivel jóba lettem és ők nem cicababák.. Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy mindenki beképzelt és ku**a, mert nem igaz. ;)
2013. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak a Xantus!!!!!!!!! :)
2013. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
56%
bármi csak ne xantus... sznob diáksereg, másodnyelvet nem fogod jól megtanulni, viszont a főnyelvet az első évben nagyon jól felhúzzák. bár ha nem tennék, nem értenéd meg a továbbiakban a tantárgyakat. Szakközepes vagyok, de elvileg a gimi jobb. Legalábbis most már úgy látom, hogy több értelme van odamenni. mondjuk kérdéses, hogy érdemes-e 70-80ezer forintot kiadni félévente egy gimis oktatásért...
2014. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én a helyedben elkerülném.
2014. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!