Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg kötelező délután...

Tényleg kötelező délután négyig bentmaradni az iskolákban?

Figyelt kérdés

Biztos nem olyan rossz, biztos van értelme, de én nem látom. 13 éves vagyok, lány. Elmúlt tanévben iratkoztam át egy másik suliba. Tehát a hatodik osztályt már másik suliban kezdtem. Sokkal jobb az osztályközösség a tanárok vegyesek. Vannak nagyon jók, és nagyon rosszak is. Az osztályfőnökünk az utóbbiba tartozik. Most év végén 4db négyesem volt, a többi mind ötös. Emelett sokszor járok lovagolni, szeretek olvasni, van két kutyám, egy hörcsögöm és két akváriumom. Ezekkel szeretnék továbbra is foglalkozni. DE NEM LESZ IDŐM. Délután 4-5 körül már nem is jár nagyon busz ki a városból faluba. Oké hogy lehet felmentés vagy mit írni a szülőnek, de piszkálni fognak miatta a többiek. Ez egy új törvény, nyilván be kell tartani, de szerintem ez nincsen átgondolva. Mert akkor vezessék be úgy, hogy ettől a tanévtől kezdve minden elsősre, meg ötödikesre érvényes az a szabály. Tudom, hogy azért vezetik be, mert sok a mászkáló, piáló kis suhanc, de a városiak nem ilyenek. Sokkal de sokkal kevesebb az ilyen utolsó, alpári parasztgyerek.


Írtok erről véleményt? [link]


2013. aug. 13. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A városiak is lehetnek olyanok amit te írtál.


Egy leendő 9-es :D

2013. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező inkább te vagy a paraszt, ha ilyennek nézed a falusiakat.

Egy falusi.

2013. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat! Természetesen van kivétel minden alól, csak arra akartam utalni, hogy jobban jellemző.

De ettől függetlenül mit gondoltok róla?

2013. aug. 14. 14:09
 4/5 anonim válasza:
Tényleg inkább te vagy a paraszt...Am eddig nem is halottam róla pedig én is általánosba járok.
2013. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy annyit gondolok róla, hogy szívás de én már nem járok többet általánosba :P
2013. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!