Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kodolányi János Középiskoláb...

JohniDaren kérdése:

A Kodolányi János Középiskolában (Székesfehérvár) kedvesek a tanárok?

Figyelt kérdés
És milyenek a diákok? És a légkör?

2013. aug. 14. 10:05
 1/3 anonim válasza:
Ezt majd megtudom neked válaszolni szeptembertől. :) Oda fogok járni
2013. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bár nem tudom, mennyire változott meg a tanári kar az elmúlt néhány évben, de anno nem volt egy kedves tanár sem, kivéve az ifjú rajztanárnőt, akit viszont épp emiatt "szétcincáltak", és egy középkorú angoltanárnőt, aki viszont a diákok jó lelki társa is volt, egyesek még bulizni is elhívták.


Szigorúak (főleg Zsobrák, néha már zsarnok kategória, matekot tanít), de nem szoktak szívózni. Ami tetszett, hogy nem volt jellemző, hogy puncsoltak a gazdag szülők gyerekeinek; aki tanult, azt kedvelték.


A légkör átlagot képviselt, nem volt kirívóan se jó, se rossz.

A diákok mindenféle embertípust képviseltek, ahogy ez lenni szokott.

2013. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rambo97 válasza:
A Kodóba járok, és szerintem nagyon jó tanárok vannak. Van akit én se kedvelek mert túl szigorú, de viszont adja az anyagot rendesen.
2013. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!