Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz elvégezni a...

Mennyire nehéz elvégezni a gyógyszertári asszistens képzést? 2 és 4 éves gyerekem van? Milyenek voltak a vizsgák?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy 2 és 4 éves gyereked van e azt én nem tudom megmondani, talán neked kellene tudnod :) különben meg nem vészes. Azt tudni kell róla, hogy maga a sima asszisztensi képzés nem igen ad munkát, mindenhol szakasszisztenseket keresnek. Előbbi 2 év, utóbbi plusz egy év vagy 9 hónap. Vannak ilyen "gyorstalpaló" tanfolyamok, de én azoktól a helyedben távol maradnék, tekintve, hogy elég sok gyakorlatot igényel ez a munka, melyet főleg a 2. évben sajátítasz el. Legalábbis nálunk így volt, első évben főleg elmélet, nagyon minimális gyakorlattal, második évben pedig fordítva, heti 3X8 óra gyógyszertárban, meg egy nap elméleti oktatás (ügyvitel és társai). Amúgy nem nehéz egyáltalán, de tanulni azt kell. Alapozó tárgyak között volt kémia, anatómia, élettan, mikrobiológia stb, ezek pedig nem épp könnyű tárgyak.
2013. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!