Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Katonai Vezetői szakára hogyan tudnék egy év alatt plusz pontot szerezni? Milyen OKJ, illetve egyéb képzések számítanak be?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, meg is lett a pontszámom, de sajnos adminisztrációs hiba miatt nem vettek fel, így jövőre is szeretnék jelentkezni, csak attól félek, hogy esetleg megemelkedik a pontszám, szóval szeretnék plusz pontot szerezni. Milyen lehetőségeim vannak erre? Sajnos nem találtam erre pontos infót, egy lista lenne a legjobb. Előre is köszönöm a segítséget!

2013. aug. 21. 14:25
 1/1 anonim válasza:
Tanulj nyelveket, csinálj nyelvvizsgát, azt általában mindenhol beszámítják kérdés nélkül!
2013. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!