Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kisbéren lévő Táncsics...

A Kisbéren lévő Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskola foglalkozik lovas szakmákkal?

Figyelt kérdés

Véleményeket is várok róla.

Ti hová járnátok, ha lovardai dolgozók akarnátok lenni és Székesfehérváron laknátok?



2013. aug. 21. 15:21
 1/1 Dj. Lara válasza:
Szóval elvileg nagyon jó de sajna 2014/2015 tanévbe nem indít lovas osztályt pedig én oda mentem volna mert felvettek. De nem ad szakmát csak jól megtanulhatsz lovagolni de az is valami főleg, hogy ingyenes. Amúgy végezz el egy jó gimit szerintem és utána jelentkezz az Epona Spanyol Lovasiskolába és az ad 3 szakmát: lótartó és tenyésztő, belovagló,lovas edző de ittvan az oldaluk ahol megtudod nézni pontosan :) [link]
2014. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!