Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótvizsgát lehet halasztani...

Pótvizsgát lehet halasztani betegség miatt? ( Szakközépiskola, természetesen igazolással )

Figyelt kérdés

Mind két fülem be van gyulladva, középfülgyulladás, pótvizsgám lesz, de egyszerűen beszélni is alig birok, enni sem tudok, mert a fogaimat nem tudom összeérinteni a fájdalomtól.

Orvos lehet, hogy felszúrja a füleimet még a héten.

Igazolással lehet kérni másik időpontot, vagy egyáltalán elfogadják-e azt, hogy betegség miatt nem tudok vizsgázni menni?


2013. aug. 21. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb igazoltasd le (menj el orvoshoz)

Legalább nem hazudtál, nem mondhatják rád.

Írj mellé egy kérvényt, hogy másik időpontot szeretnél kérni Aztán majd eldöntik

2013. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gyulladás az rohadt dolog

Nem tudnak felírni valami antibiotikumot?

2013. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kaptam gyógyszert, de nem igazán használt még. 2 hete szenvedek, igaz csak a héten jutottam el orvoshoz.. :/

Nem mondom, hogy nem lehetne iyg megcsinálni a pótvizsgát, de ha lehetséges akkor kényelmesebb lenne kicsit jobb állapotban, mert ez igy szenvedés, aludni, pihenni se tudok, kimerült vagyok. És azért ez mégis csak 2 vizsga, ha nem sikerülnek, akkor évet kell ismételnem és azt nem szeretném.

Szóval akkor szerintetek lehetséges, hol kérjem ezt? Vagy kérvény, és az iskolába vigyem be, esetleg telefonáljak be?

2013. aug. 22. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!