Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövőre 8. -os leszek szóval...

Jövőre 8. -os leszek szóval iskolát kell váltanom. Ti melyik iskolát ajáljátok?

Figyelt kérdés
Én már gondolotam a Madách-ra a Vörösmarty-ra, az Eötvösre és sok másra. ti mit gondoltok ezekről? 7.végén 4,9-es átlagom volt. elég szorgalmas vagyok csak nagyon sokat szorongok és félek ti melyiket ajálanátok?

#gimnázium #Madách Imre Gimnázium #Eötvös #Vörsmarty Mihály gimnázium
2013. aug. 23. 23:05
 1/8 anonim válasza:
ha valóban annyira "szorongós és félős" vagy, akkor talán érdemes lenne kevésbé kemény sulikban is gondolkodnod...persze ez csak az én meglátásom :)
2013. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eléggé jó tanuló vagy. Én a helyedben csakis gimnáziumot jelölnék meg. Válassz akkor olyan gimit ami kevésbé nehéz. Mivel nem tudom mik ezek az iskolák amiket írtál és azt sem tudom merre vannak így nem tudom eldönteni helyetted. Menj el nyílt napra majd kiderül mi van.
2013. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Madách az nagyon jó gimi.

De mi érdekel?

Milyen nyelvet tanulsz?

Több iskolában gondolkodj

2013. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a szorongást idővel ha ügyes és kitartó vagy, le fogod győzni :)

menj el nyílt napokra és válaszd azt, amelyik a legjobban tetszik

2013. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Madách! Kilencedikes leszek, ma jöttem haza a gólyatáborból! Szuper volt ez a négy nap! Én is félős vagyok, de ezt a táborban nem éreztem. A felsőbb évesek is mondták, hogy sokat adott nekik ez a suli.
2013. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Madách <3
2013. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd a Madáchot, én most leszek kilencedikes, de már most nagyon összeismerkedtem az osztálytársaimmal, és a gólyatábor is nagyon jó volt!:)
2013. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 klopusz ***** válasza:

Csak is a Madách-ot!


Odajár a lányom, így ha van kérdésed, írj nyugodtan!

2013. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!