Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matek pótvizsga szóbeli?!

Matek pótvizsga szóbeli?!

Figyelt kérdés
Holnap lesz matematika pótvizsgám (11.o.), az írásbelin van egy minimum pont határ amit el kell érjek, hogy mehessek másnap szóbelizni? Tudom, hogy amúgy nem kell szóbelizni csak ha nem jön össze az írásbeli, meg tanultam is rá bőven nyáron de volt már párszor, hogy ilyen fontosabb vizsgákat túlizgultam, elkapkodtam.. továbbá: A szóbeli annyiból áll, hogy felír pl a táblára a tanár pár feladatott, neki elmondom hogyan csinálnám meg, aztán megoldom és ki javítja? Vagy ott már nem feladatok vannak ?

2013. aug. 26. 18:43
 1/3 anonim válasza:

Sorstárs!:D

Egyébként a szóbeli aznap van (legalábbis nálunk), és az én sulimban az van, hogy a szóbeli az írásbelin kihagyott/elrontott feladatokból áll, és azt kell szóban elmondania a szerencsétlennek. Ha szerencséd van, akkor a szóbelid előtt van időd és amit elrontottál, elmagyarázza egy másik vizsgázó. :D

2013. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Az írásbelin negyven százalékot kell elérni,

hogy ne kelljen menni szóbelizni-

Feladatlap szokott lenni az írásbelin

2013. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez marhaság, nincs ilyen szabály.
2013. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!