Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik az elvárások az igazolvány...

Mik az elvárások az igazolványképpel kapcsolatban amit egyetemi beiratkozásra kell vinni?

Figyelt kérdés
nem elég egy arc-fotót igazolványkép méretben előhívattatni? van egy képem de azon vigyorgok..az baj? :D

2013. aug. 27. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, igazából annyira nem is lehet fontos. A kartonodra kell majd, vagy indexbe, vagy koliba, a belépőkártyádra. Nálunk annyi volt az "előírás", hogy fehér legyen a háttér, van, ahol ez sem fontos. Tablóképet is adnak be. Szerintem felesleges ennyire túlparázni. :)
2013. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nekem fekete a háttér mert sötét volt kint mikor fotót csináltunk bnőmmel :DDDD

amúgy ennyit írnak hogy igazolványkép.. háttérről nem irnak.. meg h 3,5 x 4,5 legyen.. xD na hát ha a képbe fognak belekötni és fejbe lövöm magam.. :D am is ami igazolványkép készült rólam valaha, pl útlevél, v személyi az mind nagyon ciki :D

2013. aug. 27. 12:40
 3/6 A kérdező kommentje:
am nemtudom mire kellhet nekik 1 drb igazolványkép..valószínű index-be mert koliba nem megyek :D
2013. aug. 27. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég az "arc"-fotó igazolványkép-méretben- és pózban

Nem feltétlenül kötelező "vigyorogni" rajta

2013. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak azon parázok h vigyorogni nem szabad igazolványfotón.. mert legtöbb embernek tök mogorva a személyin a kép..nem fogvillantós..:D mondjuk oké ez nem személyi lesz hanem nemtudom micsoda xD
2013. aug. 27. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te ezt eléggé túlparázod, tök mindegy milyen a kép, úgyis csak a kartonodra rakják rá meg a leckekönyvbe ragasztják bele, senki nem nézegeti.

"am is ami igazolványkép készült rólam valaha, pl útlevél, v személyi az mind nagyon ciki :D"- Mint írtam, senki nem nézegeti.......

2013. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!