Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2012-ben felvettek egyetemre....

2012-ben felvettek egyetemre. Passziváltattam két félévet és most kezdem el, de nincs meg a tavalyi levél, baj?

Figyelt kérdés

Mi van ha nincs meg a levél amit küldtek a neptun kóddal, mindennel együtt? De elvileg benn vagyok a rendszerben, úgy hogy "nem felejtettek el"

Ez baj a beiratkozásnál? Költözés miatt keveredett el...


2013. aug. 27. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem baj, szépen bájos mosollyal mond a tanulmányisnak, és nem lesz gond.


Rendszerben benne vagy.

2013. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Eddig nem is foglalkoztam az egésszel Azért passziváltattam 2 félévet, mert addig egy "gyorstalpalót" végeztem el idén júniusban, most viszont ezt el szeretném kezdeni. Röghözkötési papírokat aláírtam, meg még tavaly küldték a papírokat, hogy felvettek, meg a neptun kódot, meg minden ilyesmit, most viszont semmit nem tudok...a neptunba se belépni, meg ilyenek...

Azt összebogarászom, hogy miket kell vinni beiratkozásra, viszont bosszant hogy nincs meg az az átkozott papír a neptun kóddal, névvel együtt...


De akkor ugye nem baj, mehetek ettől még? Ők tudják, hogy mi a neptunos nevem vagy csinálnak újat?

2013. aug. 27. 15:43
 3/9 A kérdező kommentje:

Vagy felhívom előtte a TO-t.


Ha már benn vagyok tavaly óta a rendszerben (remélem) meg a röghöz kötést is aláírtam nagy problem nem lehet... :D

2013. aug. 27. 15:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha passzív félévvel kezdtél, akkor is beiratkoztál tavaly, nem? Azzal kezdődik a hallgatói jogviszony. Egyébként, ha TO-ra bemész, szerintem tudnak segíteni. :) Vidd a személyid és a lakcímkártyád, hogy igazold, te vagy te.
2013. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagy lehet mégis beiratkoztam már? A franc tudja, de emlékeim szerint csak annyi volt, hogy aláírtam a hallgatói szerződést meg mondtam, hogy 2 félévet passziváltatok, de nagyon semmi papírt, okmányt nem kértek. Kb. 5 perc volt az egész akkor.
2013. aug. 27. 15:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Muszáj lesz befáradnod a T.O-ra.

Hátha nekik megvan a NK-d.

Meg megtudják nézni, hogy tavaly beiratkoztál-e

2013. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy írok nekik e-amilt, még a héten dolgozom délelőtt, ezért csak jövőhéten érnék rá személyesen
2013. aug. 27. 16:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp menj be személyesen. Számomra az a legfurcsább, hogy nem iratkoztál be, mégis tudtál passziváltatni. Pedig ha nem iratkoztál be, akkor elvileg nem jött létre a hallgatói jogviszony, tehát idén már nem tudnak felvenni, hacsak nem felvételiztél újra. Ennek mindenképp járj utána.

Egyébként ha bemész a TO-ra, akkor ott meg tudják mondani a neptun kódodat és a jelszót.

2013. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jövőhéten lesz a beiratkozás, és amúgyis csak jövőhéten érnék rá bemenni, most még dolgozom ezen a héten. Pénteken mondok fel emiatt. Remélem tényleg nem gáz, hogy nincs meg az a levél amit tavaly küldtek a sikeres felvételimről meg a neptunról...és bennvagyok a rendszerben.
2013. aug. 28. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!