Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kell kitöltenem engedményezési...

Kell kitöltenem engedményezési lapot? (diákhitel)

Figyelt kérdés

Már megigényeltem a diákhitel 1et és diákhitel 2t is a banknál, és az egyetem pedig ezt írta :


Diákhitel I. igénybe vétele esetén: a költségtérítés összegéről szóló Engedményezési lap 3 pld-ban történő leadása szükséges a Miskolci Egyetem Ügyfélszolgálati Központjában.Diákhitel II. igényelhető bármely pénzintézetnél vagy az Egyetemi Hallgatói Ügyfélszolgálati Központban, ebben az esetben Engedményezési lapot nem kell leadni.


de nem értem hogy az 1hez akkor most engedményezési lapot kell kitölteni? de minek ? ők abból a pénzből semmit nem kapnak, nem ? vagy rosszul tudom?

bocs de gólya vagyok



2013. aug. 29. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ki kell töltened igen. Nem lesz kicsit sok a két hitel együtt?
2013. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!