Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A diákhitel engedményezési...

A diákhitel engedményezési lapot ráérek szept.2án a beiratkozáskor leadni? (SZTE)

Figyelt kérdés
Beadtam a diákhitelkérelmet, letöltöttem az engedményezési, lapot 3dbot, csak azt ne tudom, hová kell leadni és hogyan, hogyha még csak most fogok beiratkozni?
2011. aug. 9. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én a bankomban adtam le. Persze máshol is lehet, de az biztos, hogy nem az egyetem foglalkozik vele.
2011. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, félreolvastam. Az engedméynezés alatt azt érted, hogy akkor fizeted a tandíjat, amikor megkapod a diákihitelt? Mert akkor olvass utána az egyetem honlapján.


A diákhitelkérvényező lapra gondoltam előbb.

2011. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
szia:) igen arra gondolok :) kerestem de nem találtam erre vonatkozólag, hogy aki most iratkozik be, annak hogy is van ez
2011. aug. 9. 20:12
 4/16 anonim ***** válasza:

Nincs kedvem meginnt leírni mindent. Tessék itt van minden. Ha vmit nem értesz kérdezz.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2011. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
igen, azt nem értem, de látom te sem, hogy a tanulmányi osztályra addig nem mehetek amíg be nem íratkoztam, ami szept. 2án lesz, viszont 2áig kikell fizetnem a tandíjat
2011. aug. 10. 08:41
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezért mondtam hogy kérdezz mert el tudom képzelni h van olyan amit nem írtam le.

Egyébként de képzeld le tudod adni a papírt az engedményezésről attól még hogy nem íratkoztál be, elegendő annyi h felvettek. De egyébként ez érthetően ott van a linkben is én is onnan tudok mindent...

Az meg hogy 2-ig be kell fizetni nem azt jelenti h akkor is fogják átutalni az összeget az iskola számlájára.

Minden le van írva csak értelmezni kell...

2011. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
voltam bent az egyetemen, es ott mondtak, hogy nem tudok hallgatói azonosító nélkül ügyet intézni a tanulmányi osztályon, azt megcsak akkor kapok, hogyha beíratkozom
2011. aug. 10. 10:43
 8/16 A kérdező kommentje:
dehogyha van bármi ötleted, vagy javaslatod, szívesen veszem
2011. aug. 10. 10:45
 9/16 anonim ***** válasza:

Tőlem még sose kértek ilyet...

Akkor sztem menj be beiratkozás napján, akkor add le a kedvezményezést is.

Sajnálom h neked is részed volt ebben a "tökéletesen" megszervezett rendszerben.

2011. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A tanulmányi osztályon kell leadni mindhárom példányt. Egy a tiéd marad, egy az övéké, egyet pedig elküldenek a diákhitel központnak. Nálunk legalábbis így megy, én is most fogok beiratkozni. :)
2011. aug. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!