Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a leendő...

Mi a véleményetek a leendő délután 4 -ig tartó tanításról?

Figyelt kérdés
Szerintem felháborító, hogy most már ennyire szabályozzák a szabadságukat a gyerekeknek! Hogy képzelik? Azért ez már sok! Aki eddig nem járt be (és annak nagy része khöm... tudjuk kik) azok ezután sem fognak! Ennyire szét szedni a családokat... Ez azért durva! És persze, a gyerek tanuljon, meg járjon iskolába, de mikor anno mondta a tanár az 5. órában, hogy már annyira fáradtak vagyunk, (meg a tanár is az volt), hogy inkább másnap íratott dolgozatot! Mi lesz most? Tiszta szégyen! -.-"

2013. aug. 30. 00:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#9-es ,az nem napközi volt, az csak felsősöknek volt.

Nálunk úgy volt, hogy délelőtt a szünetekben ugye a felsősök vihettek ki labdát, na szal:

Mindenkinek volt valamennyi órája, az alsósoknak volt ott ebéd mindig az iskolában órák után, több osztály is elfért, de osztályosával mentek enni, közben még szálingóztak a felsőbbévesek kajolni, ők akkor, amikor lementek az óráik, és ezután akkor, amikor akartak. Ebéd után még volt nagyszünet, akkor az összes alsós kiment futkározni, ha jó idő volt, felsősök akkor már hazamehettek; és utána osztályonként voltunk a teremben, nem egy külön választatott heti ügyeletes felügyelővel, hanem két tanítónő volt, na abból a délutánossal ült bent az osztály önállón, így hívtuk:) Ottan megírtuk a házit:) Állítólag am mondták a tanárok a szülőknek szülőin, hogy nehogy otthon még leüljenek velünk tanulni, mert ott mindent megtanulunk--- az órákon amúgy, nem az önállón; a versek voltak csak, amikkel otthon kellett foglalkozni, és aki akarta, annak ment is. Na, ez így tök jó volt, meg 5-8.-ig is tök jó volt, akkor ugy már mehettünk hamarabb haza. De alsóban még lehet, hogy kicsit ilyen osztályközösség-építős is volt ez a dolog, hogy kimentünk játszani egy ideig, ozt valamikor bementünk, és akkor megírtuk a házit, 3/4-ig elvoltunk, utána jöttek a szülők értünk:) Szóval ez nem napközi volt, ez így volt. Mindenki bennmaradt, és nem is voltunk fáradtak. Utána se, mert még ragyogott a nap, mikor mentünk haza:) Tök jó volt. Hát, akiknek meg ezt bevezették, hát kitartást kívánok! Remélem, gyorsan eltörlik ezt, mert elég durvának tartom. Aki akar, az talál magának 4-ig délutánra elfoglaltságot, és nem kell őt kényszeríteni, hogy az iskolapadban üljön. Nem fair...

2013. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nekem a @ kivan vele ezt úgy kellet volna megoldani hogy a szülőket megkérdezni a tanároknak hogy ki igényli hogy a gyereke bentmaradjon én is most leszek 8. os és nekünk van lovunk tehenünk amit ha hazajövök 1 kor megetetek/itatok hát most ez nemígy lesz :/
2013. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Andizsuzsi ***** válasza:
Utolsó! Miért ne lenne? Hétfőn viszel egy papírt az iskolába, amin az édesanyád bejelenti, hogy nem igényli a délutáni ottlétedet, és már mehetsz is haza.
2013. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
remélem ez így működik de én úgy tudom hogy csak bizonyos alkalmakkor pl temetés kor lehet elkéreszkedni
2013. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!