Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki 10. -ben...

Van itt olyan, aki 10. -ben vagy 11. -ben új iskolát kezdett? Hova ültél le az első nap? Hogyan kezdeményeztél beszélgetést? Miben voltál iskolában?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 10.be kezdtem új iskolában.. Egy bő farmer volt rajtam, tornacipő, póló, meg pulcsi.. Még mielőtt bementem volna a terembe szereztem egy kávét az autómatából..Bementem a terembe, voltak már bent páran akkor.. Köszöntem, leültem a leghátsó padba az ajtó mellé kiraktam a tolltartót, egy füzetet.. Leültem és iszogattam a kávém, így kevésbé éreztem cikinek, aztán szép lassan odajötteka többiek és elkezdtek kérdezgetni, amiből hamar kiderült, hogy van olyan gyerek, aki arra lakik amerre én...(Mi akkor költöztünk a városba) Utána meg ugye osztályfőnöki óra jött, ahol az osztályfőnök mondta hogy mutatkozzak be mindenkinek.. Szünetekbe egy csomóan odajöttek beszélgetni, nem volt ciki egyáltalán. Órák után meg megkérdeztem az osztálytársam, aki arra lakott, hogy mehetek e velük haza mert még kicsit nehezen igazodok ki a környéken, vele egy hét alatt a közös hazajárások miatt tök jól összebarátkoztam.. Ne aggódj, menni fog minden magától.. ja azt még kihagytam, hogy az első osztályfőnökin mindenkit átültettek máshová, mint ahová akart ülni, szóval ezen se stresszelj hová ülsz le. ha valaki rádszól, hogy a helyén ülsz, mondd, hogy: "jajj bocsi nem tudtam, hogy a te helyed, mutatnál egy helyet, ami szabad?..:)
2013. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!