Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kilencedikes / 9. -es évnyitór...

Kilencedikes / 9. -es évnyitóra ciki, ha szülő is jön?

Figyelt kérdés

Új suli, új emberek, nem igazán tudom mi legyen, hogy legyen!! Szerintetek?

Nem tudom, hogy lesz-e valami, amit alá kell írnia anyunak,vagy ilyesmi! Szerintem nem kéne jönnie, mert most ismerkedünk majd az új osztálytársakkal, de azt mondja, jobb ha jön! Segítsetek! :)))



#évnyitó #kilencedikes évnyitó #első gimis évnyitó
2013. aug. 28. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam 9.-es, akkor az én anyum is jött évnyitóra, nem tudtam sehogy sem lebeszélni róla. Utólag ő is belátta, hogy tök feleslegesen ment el. Nálunk már az évnyitó napján is rendes tanítás van az ünnepség után.
2013. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is mindenképpen akar jönni anya évnyitóra.Igaz, én aznap költözök a kollégiumba is, és gondolom nemcsak az én anyukám akarja majd végigülni az évnyitót a kollégista gyerekek szülei közül :)


Szerintem ne próbáld anyudat visszatartani, a legtöbb szülő ilyenkor teljesen hajthatatlan. Maximum megpróbálhatod a tudtára adni, hogy szeretnél tiszta lappal indulni az osztálytársaid előtt, és ilyenkor nem jó pont, ha anyu/apu még az évnyitón is "pátyolgat" . :)

2013. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött el édesanyám az évnyitóra, de úgy emlékszem, nem is erőltette. Egyébként semmit nem hagyott ki, mert nem lett volna semmi dolga sem.


Egyébként ha cikinek érzed, akkor finoman mondd el neki, hogy szeretnél egyedül elmenni, kicsit magad lenni, egyedül felfedezni a sulit, új dolgokat, osztálytársakat, és később majd elmesélsz neki mindent töviről-hegyire. :-) Amennyire még pontosak az emlékeim, voltak szülők az évnyitón, amikor kilencedikbe mentem, és biztos hogy osztálytársak szülei is voltak, de egyáltalán nem erre figyeltem, hogy kinek van jelen a szülője. Szerintem ha nem csüng rajtad édesanyád folyamatosan, akkor a kutya se fogja megjegyezni, hogy ott volt veled az első gimis napon. :-)

2013. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az. Szerintem nagyon. én nem bírnám ha anyukám jönne az évnyitóra, maximum akkor, ha elvonul valamelyik sarokba, és csak akkor jön oda, hogyha elköszönni jön, és nem pátyolgat, hogy "Jajj édesem minden rendben lesz" meg hasonlók...
2013. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül megértette, és nem jött! Még szerencse, mert egy szülő sem volt ott "-"!
2013. szept. 2. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!