Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi legyek? Merre tartok? Mit...

Mi legyek? Merre tartok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg elvégeztem egy 2 éves iskolát, stabilan 100 ezer forintot keresek, nem dolgozom halálra magam, de egész álló nap stresszelek, parázok.


Otthon munka előtt 2-3 órával már beleáll a görcs a gyomromba, lelassulok, és érzem, hogy debil leszek mert annyira görcsölök. A munkámat szeretem, de számomra megváltás lenne egy olyan munka, ahova mosolyogva mennék be a kollegák miatt.


Nem tudom mi legyek, nem tudom mit csináljak. 23 éves vagyok. Szeretnék nyugodt, ÖNÁLLÓ életet élni. Van ilyen munkahely? Feladnám az álmomat, mert lehet téves dolog amit eddig hittem.


Ti mit csináltok? Mit tanultok? Munkahely ahol nem dolgozod szarrá magad, de 100 fölött keresel, van még? Persze aztán főiskola, egyetem...megéri egyáltalán magyarországon? Kérlek írjatok pár véleményt.

Jelenleg a stressz megöl..már másfél éve.



2013. aug. 30. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha utálod a munkahelyed, akkor azt tanácsolom, hogy hagyd ott, és keress egy másik állást. Nem tudom, hogy mi a szakmád, de csinálhatsz egy vállalkozást is, ahol a magad ura vagy.
2013. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!