Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tudnék csinálni? Nincs rá...

Mit tudnék csinálni? Nincs rá pénzem, de már nagyon rossz így.

Figyelt kérdés

Minden ruhám turkálóból van, ami azért nem lenne baj, csak már mind legalább 2-3 éves.. Némelyik lyukas vagy rossz a cipzára, a legrosszabb pedig hogy szinte mindegyik foltos (gondolok itt az elég kellemetlen izzadságfoltokra). Nagyon rossz érzés ilyenekben járni. Anyukám azt mondja örülnöm kéne, más országokban éheznek.. Amikor felhozom, hogy vehetnénk normális boltokból is ruhákat, rögtön mondja hogy a plázákban minden drága (nála egy póló 2000ft felett számít drágának). Amit viszont nem ért meg, az az, hogy én szívesebben járnék "drága" holmikban, mint amilyenekben most. Januárban vettem magamnak egy pólót az egy heti ebédpénzemből, a szüleim pedig finoman szólva lecsesztek.

És nem, nem élünk rosszul. A szüleimnek jó állása van, sosem éheztünk és nem nélkülöztünk.

Szeretnék magamnak pénzt keresni, de nem nagyon találok diákmunkákat. Nem tudom mit kéne csinálnom. :(

L/16



2013. jún. 17. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg nem vagytok szegények akkor gondolom azért csinálják ezt,mert nem akarják hogy anyagias,tipikus plázacica legyél..csak mondjuk ez szerintem már túlzás.És én a helyedben mindenképp elmennék dolgozni,itt az egész nyár! ;) akkor vehetsz magadnak jó ruhákat
2013. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igeen szerintem is dolgozz nyáron :) abból amit keresnél elég sok ruhát tudnál magadnak venni :)
2013. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem értem az ilyen szülőket... ha valóban jó az anyagi helyzetetek, akkor a szülőknek is örömére kellene, hogy szolgáljon, hogy meg tudja adni a gyermekének azt, amit szeretne. Szó se legyen elkényeztetésről. De azért ha már van rávaló... :/
2013. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!