Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Munkaügyi Központban lehet...

A Munkaügyi Központban lehet diákmunkát szerezni? Bemenjek próba szerencse módra? Szoktak oda ilyen dologgal menni vagy csak részmunkaidős munkákat kaphatnék? Az se lenne rossz mondjuk.

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Fölösleges bemenned, ilyesmivel nem foglalkoznak.
2013. júl. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott nincs diákmunka.
2013. júl. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Diákmunkát csak akkor kaphatsz, ha nappalis diák vagy. A munkaügyi hivatal regisztrált munkanélkülieknek segít(ene ha lenne munka). Te nem tudsz regisztrálni, mert nem vagy munkanélküli, hanem tanuló vagy.

Keress isnkább diákmunkásokat foglalkoztató szervezetet, pl. Melodiak,Minddiak,Furgediak, stb... érdemes mindegyiknél regisztrálni. Én pl. vidéki vagyok és egy pesti dsz. tudott munkát adni itt vidéken. Érdemes tehát megpróbálni, de számíts rá, hogy mindenhol túljelentkezés van.

2013. júl. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően igazuk van az előttem szólóknak, de mégsem... Most indultak (legalábbis nálunk) a diákmunkák, és bizony a munkaügyi kirendeltségen kellett közvetítést kérőként beregisztrálni, és ők küldték ki is a diákokat. Tehát egy kérdést megér.
2013. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 3. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!