Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Olyan szakon vagyok ahol a...

Olyan szakon vagyok ahol a 180 kredit 10 százalékos túllépése esetén fizetni kell. ez esetben csak a krediteket veszem meg (pl. :1 kredit 4000ft)? és ugyanúgy a jegy beszámít az ösztöndíjba, annak ellenére, hogy fizettem érte?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze de fizetni csak végzés után kell, ösztöndíj meg bőven előtte van.
2013. szept. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen, beleszámít. sokan ezzel is trükköznek, hogy felvesznek minden könnyen elvégezhető szemetet és kapják a havi 50-60 ezres ösztöndíjat és le se szarják, hogy a végén mondjuk egy havit vissza kell fizetni túlteljesítésért. k**va nagy dinka volt, aki ilyenre csinálta az ösztöndíjszámítást. így nem az kap pénzt, aki valóban jó, abban amit tudnia kell, hanem aki minél több felesleges baromságot elvégez, akár kettesekkel.
2013. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!