Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor idénre változtak...

Most akkor idénre változtak az OKJ-s képzések? Keresztféléves létezik?

Figyelt kérdés

Szinte csak kétéveset látok, ebből arra következtettem, hogy már megtörtént a képzési idő növelése.


Túl későn jutottam el arra a döntésre, hogy OKJ-t fogok végezni az egyetem alatt, ahol két és fél év múlva diplomázom várhatóan. Frissen tetszett meg egy szakma, még azt se tudom, hol jó a képzése, így már ha még van is üres hely, most szeptemberben nem tudom elkezdeni.


Februárban vagy jövő szeptemberben végezném és mire diplomázok, szeretném magamnál tudni az OKJ-s papírt is, hogy el tudjak helyezkedni.


2013. szept. 2. 12:06
 1/1 anonim válasza:
Igen. Mondjuk én ma úgy jártam, hogy nem indult egyik szak sem az egész városban amire menni akartam, a többi meg nem érdekel, és sajna emiatt nem jelentkeztem egyetemre sem (mert külföldön akartam szakma után). A szakmákon létezik keresztféléves képzés, legalábbis némelyik suliban, de ezt ott elmondják ha érdeklődsz.
2013. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!