Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik budapesti gimnáziumba...

Melyik budapesti gimnáziumba menjek tovább? (több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vagyok 8.-os. Már eléggé berezeltem a felvételitől, pláne hogy még nem nagyon tudom hová is menjek tovább. Az biztos, hogy gimnáziumba. Eddig a Berzsenyi Dániel G., Ady Endre G., 2. Rákóczi Ferenc G. és az Óbuda G. került szóba. Itt ahol lehet biológia szak. 5., 7. évvégén kitűnő voltam, 6.-ban volt 2 négyesem, és próbálok most félévben is kitűnő lenni. Elég maximalista vagyok, de azért nem egy versenyistállóba szeretnék menni.

Ha esetleg tudtok még vmi szintén jó gimit, az is jó lenne. :)

Légyszi segítsetek!

A válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2013. szept. 3. 17:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
11.a
2013. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Gyere a Berzsenyibe. A közösség egyszerűen fantasztikus, a tanárok segítőkészek és barátságosak, az 5.-es, 6.-os eredményeket nem nézik felvételinél, és ha a szóbelin pontos vagy, és az írásbelit sem szúrtad el, bent vagy valószínűleg. Én is paráztam 69 pontos írásbelivel, de felvettek. Metrótól két perc gyalog, 1 trolival, 1-es villamossal is jöhetsz, Jászai felől is. :)

Az épület szép belűlről, korszerű, e-táblák, a tanárok felkészültek, sokan doktorált tanárok. :);) Csak javasolni tudom neked. :) Sok sikert. :)

2013. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Uhh.. köszi.

Szerintem a Berzsenyit fogom megjelölni elsőnek. :)

Csak az a baj, hogy az iskolámból elég sokan jelentkeznek oda. Meg nagyon izgulok!

Azért köszi :))

2013. okt. 9. 19:29
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
Milyen tagozatra jössz? f/l? figyeld a honlapot, a nyílt napok miatt.
2013. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Biológia- kémia, angol-német tagozat ha sikerülne...:)
2013. okt. 10. 20:14
 16/17 anonim ***** válasza:
73%

Kőbányai Szent László Gimnázium


Még nem volt olyan, aki rosszat mondott volna róla. :) A közösség nagyon jó, még a hülyék is színvonalasak, a tanárok is szuperek. Van biosz-kémia, angol és német tagozat is. Ja és azt hozzátenném, hogy tehetséggondozó iskola.

2013. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanazt a kettőt jelöltem be, a békát írd előrébb, sokkal jobb. :D
2013. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!