Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magántanulási infok?

Magántanulási infok?

Figyelt kérdés

Ezekre lennék kíváncsi:

- könnyebb, mint iskolában (eddig 4-es 5-ös voltam , de az 5-ös a több, 4-es 1 vagy 2)

- jobb

- a vizsgák milyenek

- lehet úgy, hogy pl. nem szeretek a suliba, rosszul, érzem magam stb.


Köszi, ha segítetek, csak nem anyirra érzem jól magam a suliban, de nem hiszem, hogy megengedik :( De kíváncsi vagyok



2013. szept. 3. 20:14
 1/3 anonim válasza:
Azert mert nem erzed jol magad (amivel nem vagy egyedul) meg nem fogjak megengedni. Identol mindent szigoritottak, beleertve a magantanuloi jogviszonyokat is. Nem tudom mi a problema,amiert ennyire nem szereted,de hidd el mtanulonak se olyan jo lenni. Sot,sokkal rosszabb (bar ahany ember annyi tapasztalat) . Vizsgak negyedevente vannak (nem valoszinu hogy mindenhol) nem tudom hanyadikos vagy,de szerintem egyedul felkeszulni nehezebb, es a kozosseg ugyis hianyozna.
2013. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintema közösség nem hianyozna...sokkal szívesebben vagyok a családdal, mint másokkal. És én azért gondoltam, hogy jobb, mert 3-ig suli van 4/5 mire hazaérek és igazából állhatok neki a tanulásnak, szerintem délelőtt+délután letudnám a tanulást. A vizsgák amúgy nehezek?
2013. szept. 4. 20:16
 3/3 anonim válasza:

(bocsi hogy most irok)

Hat, elhiszem, hogy jobb a csaladdal. De nem hosszutavon,ugy ertem, hogy a korodbeli tarsaidat nem tudja potolni a csaladod, es persze ez forditva is igaz. A vizsgakrol sokat nem tudok, en altalanos iskolaba vegig magantanulo voltam (par honap kivetelevel) es mivel nekem tanarok adtak heti 8 orat, igy ugyanugy ortam dolgozatokat, feleltem stb tehat vizsgazni nem kellett. Most 9.es vagyok es most fogok eloszor en is vizsgazni fel evkor. Mindenesetre felejtsd el, mivel ahhoz konkret ok kell, hogy magantanulo lehess, azert nem engedelyezik mert kesore ersz haza, es sokat kell tanulni, szinte mindenki ezzel igy van mesem tanulhatnak otthon. Olyan esetekben lehet az valaki ha nem tud bejarni egeszsegugyi okok miatt, vagy lelegezteto gepen van vagy ilyen sulyosabb okok. Mindegyik esetben orvosi szakvelemeny es szuloi kerelem kell...

2013. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!