Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Had- és biztonságtechnikai...

Had- és biztonságtechnikai mérnök szakról infók? (mi ez, követelmények, elhelyezkedés, fizetések stb. többi lent)

Figyelt kérdés

Alapvetően termtud. irányultságú vagyok, de felvi.hu honlapján találtam rá erre a szakra és elkezdett érdekelni.

Információim szerint a ZMNE-n és az Óbudai Egyetemen van ilyen szak, én az utóbbit néztem. A felvi.hu-n a tavalyi államilag támogatotthoz 250(!!) pont kellett (ha nem olvastam félre), és kezdő fizetésként 300.000ft van feltüntetve, a bekerüléshez pedig nem kell emelt szintű érettségi. Ez igazából ilyen "túl szép, hogy igaz legyen". Van itt valaki aki ért hozzá? Miből áll pontosan a képzés, mit tanítanak, hova lehet diploma után elhelyezkedni vele, és ott mi lesz a feladatod? Tényleg ilyen alacsony a ponthatár és magas a fizetés? Köszi



#Zmne #OE #had- és bitonságtechnikai mérnök
2013. febr. 27. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne!!!
2013. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!