Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTÉsek, megkezdődött már a...

ELTÉsek, megkezdődött már a tantárgyfelvétel?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a PPK-ra járok, konkrétan 5-én vége a tárgyfelvételnek.
2013. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az érdekes, mert egyes tárgyakat fel se tudok venni mert nincsenek kiírva. Ráadásul a Neptunban azt láttam hogy a tárgyfelvétel 09.06-13-ig tart. Mostmár végképp nem értem
2013. szept. 3. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
BTK-n már megy a rangsorolásos.
2013. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te melyik karon vagy? Nálunk ezen a héten van 5-ig a rangsorolásos dolog, és utána két nap a versenyjelentkezés, majd 9-től már órákra kell járni.
2013. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

BTK-n vagyok. Köszönöm a válaszokat de kérdeznék még :)

Mi az a rangsorolásos és a versenyjelentkezés?

2013. szept. 3. 22:04
 6/12 A kérdező kommentje:

A 6 tárgyból ami a főszakomra kell 2-t tudnék felvenni, mert ha a többinél rámegyek, hogy "Felvesz", kiírja, hogy nincs találat.

Máshol pedig ugyan azzal a kódszámmal több óra is van, azzal a különbséggel, hogy mindegyik más betűvel végződik.

Pl. 121.a

121.b stb.

Ilyenkor mit kell csinálni?

2013. szept. 3. 22:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Rangsorolásos: pontok alapján rangsorolják az előzetes jelentkezési időszakban leadott jelentkezéseidet (gólyaként mindenben előnyt élvezel)

Versenyjelentkezés: a megmaradt vagy időközben megüresedett helyekért megy a "harc", tulajdonképpen ez ilyen aki kapja, marja dolog.

2013. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Filótöri ilyen, annál mindegy, hogy melyiket veszed fel.
2013. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, és még egy utolsó kérdésem lenne: a minoros tárgyakat a Neptunban hol lehet felvenni?
2013. szept. 3. 22:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Letöltöd a minoros tantervet (ugyanonnan, ahonnan az alapszakost) és megnézed, hogy van e olyan tantárgy, amit már első félévben fel kell venned. Utána pedig az intézményi tárgyak között keresel.
2013. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!