Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a cigányság kultúráját és történelmét tanítattni akarják a suliban?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyaljuk még jobban a hátsójukat.
2013. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez most ugye nem komoly!!?
2013. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Egy vékony rétegnek van kultúrája közöttük és ezzel kifújt. Túlzásnak tartom és feleslegesnek. Az időt veszi el olyan dolgoktól, amivel a fiatalok az iskolából kikerülve valóban érnének valamit.
2013. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


Olvassátok

2013. aug. 26. 20:25
 5/9 anonim válasza:
68%
Bocs elmentem hányni.
2013. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem alap lenne, hogy tanítsák. Itt élnek velünk közösen szép számban, természetes, hogy tanuljunk a múltjukról, ahogy a többi népcsoport múltjáról, kulturájáról is tanulunk. 22f
2013. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
És kinem szarja le ,h itt élnek? csak lopnak és dzsuvát csinálnak am, igaz nma volt évnyitó és igaz
2013. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sajnos kevés normális van köztük és inkább ellenségesek vagyunk többjükkel, mert ez van bennünk, hogy ilyenek
2013. aug. 30. 20:19
 9/9 anonim válasza:
Szánalmasnak tartom... A Fidesz és Rózsika teljesen elkúrja a magyar oktatást.Semmi értelmét nem látom,hogy ilyennel terheljék a gyerekeket,amikor ezzel szerintem a mai cigányok sincsenek tisztában.Nem hinném,hogy az itt lévőknek kellene megtanulni,az idepofátlankodók történelmét.
2013. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!