Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bókay János humán Kéttannyelvű...

Bókay János humán Kéttannyelvű szakközép? VIII. KER?

Figyelt kérdés
Mennyire erős?Jó suli?Társaság?Írnátok minnél többet róla?

2013. szept. 4. 19:56
 1/7 anonim válasza:
'Nyóócker"? :) Ujujuj.
2013. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:/
2013. szept. 4. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne menj oda
2013. szept. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért?milyen?
2013. szept. 8. 09:16
 5/7 anonim válasza:
sziaa. :D itt lakom a 8. kerületben.. nos úgy volt hogy 2.-nak jelölöm be, de aztán sokan mondták hogy nagyon gáz gyerekek járnak oda meg találtam jobb sulikat is.. voltam nyílt napon, mondták hogy 2-el és 3-al is meg lehet próbálni, de ez nem az én szintem.. ez egészsegügyis suli egészsegügyis alapismereteket tanulnak és kötelező nyári gyakorlatra menni pl: ovodába, bölcsödébe, kórházakba.. nem tudom hogy te neked fontos e az egészségügyi de ha ezt akarod tanulni akkor ugyan itt van a 8. kerületben a Raoul Wallenberg.. legjobb egészségügyi suli.. :) nekem a bókay most átcsúszott az utolsó helyre, vésztartaléknak ha az erősebb sulikba nem vesznek fel mert elszúrom a központit :) remélem, hogy segítettem :)
2013. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az iskolaval semmi baj nincs. A tarsasag jo. Az pedig h hanyastol vesznek fel az tagozat fuggo a kettannyelvure kell a 4es is. Nem kell gyakorlatra jarni :) Akinek kell az azert van mert kell az 50ora kozmunka semmi masert. Az egeszsegugyi tantargyakat pedig eleg erosen tanitjak. Ha kerdesed van kerdezz meg nyugodtan :)
2014. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!