Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem fizetem be a következő...

Ha nem fizetem be a következő félévet, akkor úgy fogják venni, hogy a hallgatói jogviszonyom csak júliusig állt fenn (az előző félév végéig)?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy ebben a félévben is tanulok, most viszont kétségessé vált a dolog. Mellette egyéni vállalkozóként dolgozok, ezért a következő kérdésemre a válasz nagy fontossággal bír:

Ha nem fizetem be a következő félévet, akkor úgy fogják venni, hogy a hallgatói jogviszonyom csak júliusig állt fenn (az előző félév végéig)? Vagy innentől számítva nem lesz jogviszonyom?



2013. szept. 5. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a későbbiekben továbbra is folytatni akarod a tanulmányaidat, akkor nyilatkoznod kellene, hogy passziváltatod a jelen félévedet. Azzal ugyanis, hogy nem fizeted be a tandíjat, nem következik automatikusan, hogy szüneteltetni akarsz, azt gondolják, hogy be akarod fejezni az egyetemi/főiskolai pályafutásodat. Vagyis ki is zárhatnak az iskolából. És igen, akkor csak az előző félév végéig élt a tanulói jogviszonyod.
2013. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!