Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti melyiket tartjátok jobbnak?...

Ti melyiket tartjátok jobbnak? Szent ístvánt vagy a Madáchot?

Figyelt kérdés
szeretném megtudni szerintetek melyikbe érdemesebb menni. Hova milyen átlag a minimum ? Melyik az erősebb suli? Melyikbe vesznek fel konnyebben? Melyiket tartjatok jobbna (légkör , tanárok , programok)?

2013. szept. 5. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem úgy döntsd el h mi érdekel..mert a Madách inkább humános suli a nyelvekből jó az István meg a természettudományokban kiemelkedő:)

az István erősebb,szóval oda nehezebb bekerülni de azét a Madáchba se könnyű:)

2013. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam az egyik odajáró barátomtól, hogy ott sok a drogos :/
2013. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Melyikbe érdemesebb menni: ha inkább humános vagy, akkor Madách, ha reálos akor Szent István (mondjuk az istvánban a humánt is nyomatják rendesen. 8.os vagyok és 20db kötelezö olvasmányunk van)

2. Átlag?:Madáchban nem tudom az átlagot, de van olyan 3-4 átlagú ismerősöm aki oda jár. A mi osztályunkban az átlag 4-5.

3. Erősebb?: egyértelműen az istván. Magyarország 2. Legjobb középsulija, a Madách ninc benne a 10-ben sem.

4. Könnyebb felvételi: na látod ezt nem tudom.

5.:légkör: nálunk valami nagyon jó :)

6.:tanárok: minket csak két tanár tanit aki rossz, az is csak az énk meg rajz. A többiek nagyon tudnak.

7:programok: abból rengeteg van :)

14/L (SzIGBP)

2013. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!