Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi arról a véleményetek, hogy...

Mi arról a véleményetek, hogy az egyik diáknak hányingere volt órán, a tanár nem engedte ki a mosdóba, és azt mondta neki, hogy hányjon a teremben lévő kukába?

Figyelt kérdés
Én például azzal sem értek egyet, hogyha belázasodik valaki, akkor nem fogják hazaengedni, hanem ameddig a tanítás tart, akármilyen rosszul van, bent kell maradnia a suliban, hacsak nem jön érte a szülő, de ha dolgoznak az úgy kicsit nehéz lesz, de mindezt úgy, hogy nálunk az orvosi szoba sincs nyitva, mert a védőnő nincs bent csak kedden és csütörtökön, a suliban meg semmi gyógyszert nem adnak. Addig oké, ha valakinek másfél, egy órát kellene buszozni, de pl én 15 percnyire lakok, és engem sem engednének haza.

2013. szept. 6. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem hogy fogtam volna magam, és kimegyek a mosdóba szó nélkül, ha nem tetszik, próbáljon meg megakadályozni, de egy ujjal nem érhet hozzám.
2013. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vicc! Ilyenkor felkeresném azért az igazgatót! És belehányt a kukába?
2013. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azon az órán végül nem hányt.
2013. szept. 6. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ráhánytam volna az asztalára :D már csak direkt is :D
2013. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!