Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madách Imre Gimnázium milyen...

Madách Imre Gimnázium milyen suli?

Figyelt kérdés
Hello. Most vagyok 8.os. Ebben az évben kell gimit választanom a tovább tanuláshoz. Érdekelne milyen a Madách. Mennyire hajtós? Nehéz bekerülni? Milyenek a követelmények? Összességében jó gimi?:)

2013. szept. 8. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Összességében jó gimi, bár romlott a színvonal valamelyest.
2013. szept. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 klopusz ***** válasza:

Szia!


Én semmi negatívumot nem tudok mondani róla.

Nagylányom második, unokahúgom harmadik éve jár óda, mindenki megelégedésére.

Én úgy tapasztaltam, hogy a lányom észre sem veszi, mennyit tanul, annyira jó az osztályközösség. Ha valami miatt nem mehet (betegség, szünet), egy idő után már nagyon rájön az "iskolába mehetnék", annyira szereti (az általánosba nagyon utált járni).

Bekerülni nem könnyű. Tavaly kint is volt a honlapon, hogy 4,5-ös átlag alatt nagyon kicsi az esély bejutni.

2013. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!:))
2013. szept. 10. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!