Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet iskolát váltani ebben a...

Lehet iskolát váltani ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, húgom 17 éves, 4éves gimis sulinak most tart a 3.év elején.

Érdeklődnék,hogy milyen lehetőségek vannak átiratkozni?

Ugye 2 éve van gimiben, viszont nehéz neki nagyon,kéttannyelvű, és nem is érzi jól magát az osztályban.

Van lehetőség könnyebb (szakközép) suliba átiratkozni?

Gondoltam olyanra,h kozmetikus vagy szakács suli, ami éretségit is ad, de a lemaradt 2 év miatt lehet h már nem lehetséges?

Az sem lenne baj, azt mondta, ha újra kezdené a 4 évet valahol máshol.

Várom a válaszokat!

Köszönöm


2013. szept. 8. 20:34
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ne hagyja ott ha már ennyi időt beleölt . Én is rettenetesen utálom a szakmámat tanulok ,gyakorlaton se érzem jól magam a társaságban és mást akarok tanulni, de már nem hagyom ott,utolsó éves vagyok (hála!) én is sok időt beleöltem már. Én azt mondom,hogy csinálja végig!:) De ha tényleg annyira nem bírja és nehéz akkor hagyja ott.
2013. szept. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!